Dołącz do kobiet, które pójdą do porodu ze spokojną głową.

Wiem, że sprawy prawne często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Daj się poprowadzić przez formalności i idź do porodu ze spokojną głową. Czy nie masz już dość szukania w internecie wśród niesprawdzonych i przestarzałych informacji?

TERAZ TYLKO 147 ZŁ

Uzyskaj dostęp NA ZAWSZE.
Taka cena już się nie powtórzy. Kolejna edycja na żywo: 10. 2019.

1 - ZDROWIE

Opieka zdrowotna, zwolnienia lekarskie, zasiłek chorobowy - omawiamy wszystkie zagadnienia prawne związane ze zdrowiem kobiety w ciąży.

2- PRACA

Ochrona miejsca pracy, zasiłek macierzyński, kosiniakowe - pigułka wiedzy o tym, jak nie zostać bez środków do życia

3 - FORMALNOŚCI

Formalności związane z urodzeniem dziecka - instrukcja krok po kroku, jakich formalności musisz dopełnić przed i po porodzie.  Jestem kobietą taką jak Ty.

Matką, żoną.

Skorzystaj z mojej wiedzy
popartej doświadczeniem.

Zobacz opinie zadowolonych kursantek!

Ponad 170 kobiet wzięło udział w 1 edycji wyzwania “Prawnie gotowa do porodu” i skorzystało z wiedzy, która odmieniła ich nastawienie do spraw prawnych. Dołącz do nich, aby również móc powiedzieć, że jesteś prawnie gotowa do porodu. 

Koniec wymówek!
Nie czekaj, aż Twoje wątpliwości same się rozwiążą.

Co dostajesz w pakiecie?

Trzy szkolenia – z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa medycznego i rodzinnego. Kompleksowe szkolenie online. Zapis video 3 x 1,5h wykładu ze szkolenia z mini sesjami Q&A. Przepisy poparte przykładami. Kompleksowe omówienie najważniejszych zagadnień dotyczących kobiet w ciąży. 

Do każdego szkolenia otrzymasz materiały PDF (konspekt i miejsce na notatki) oraz praktyczny prezent.

Ponieważ wierzę w to szkolenie i efekt jaki uzyskasz dzięki niemu (spokojna głowa!), ale wiem że nie wszystkie problemy da się rozwiązać w grupie, mam dla Ciebie 20% zniżkę na konsultację online – tj. 200 zł zamiast 250 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni od zakupu szkolenia. 

©Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Wejdelek-Bziuk, NIP 1132713660, 2019