fbpx
Młoda kobieta adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Kobiet. Uczę kobiety, by nie dawały się postawić do kata. Tobie też dam narzędzia do walki o swoje.

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy prawne – a w szczególności postępowanie przed sądem – często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Prowadzę ogólną praktykę adwokacką – oznacza to, że możesz się do mnie zwrócić z praktycznie każdym problemem. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Konsultacja mailowa

Masz krótkie pytanie, które nie wymaga osobistej rozmowy? Chcesz zapytać o jedno zagadnienie albo nie masz czasu na spotkanie na żywo? Masz kilka pytań, ale wszystkie dotyczą tego samego problemu i można na nie odpowiedzieć bez analizy dokumentów?

Wystarczy Ci konsultacja mailowa. Możesz zadać do 5 pytań dotyczących tej samej sprawy, odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. Mailem. Prosto prawda?

Cena konsultacji: 149

Konsultacja prawna
(rozszerzona)

Masz sprawę w sądzie albo czeka Cię postępowanie? Potrzebujesz ułożyć strategię procesową, dowiedzieć się jak dokładnie przebiega postępowanie? Martwisz się, że utkniesz w sądzie na wieki, a marzysz, aby sprawa zakończyła się szybko i efektywnie? Musimy rozważyć różne scenariusze lub przygotować Cię do samodzielnego prowadzenia sprawy?

Potrzebna Ci konsultacja rozszerzona.
Konsultacja trwa 60-90 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 450

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem ZOOM lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Konsultacja prawna
(podstawowa)

Dostałaś niezrozumiałe pismo lub wydaje Ci się, że ktoś łamie Twoje prawa? Masz dość przekopywania się przez Internet w poszukiwaniu porad prawnych? Masz problem z pracodawcą, rodziną, sąsiadem? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz dopasowaną do Twojej sytuacji? Chcesz się zorientować jakie masz opcje?

Potrzebna Ci konsultacja prawna. Konsultacja trwa 30 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 279

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem ZOOM lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Masz skomplikowany problem, czujesz, że podczas jednego spotkania możesz nie wyczerpać tematu? A może masz obawy czy wszystko dobrze zapamiętasz? Zwykle po powrocie do domu przychodzi Ci do głowy jeszcze milion pytań, o które zapomniałaś zapytać podczas spotkania?


Każdą konsultację* możesz rozszerzyć o pakiet wsparcia e-mail

Cena pakietu: + 100 zł

Wybierz tą opcję i przez 14 dni po naszym spotkaniu pisz w tej sprawie tyle razy ile potrzebujesz, bez obaw, że czegoś nie zrozumiesz.

* Dotyczy konsultacji prawnej podstawowej i rozszerzonej.

Koniec wymówek!
Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże.

Potrzebujesz więcej?

Sprawdź
moją ofertę VIP

Ktoś obraża Cię w internecie albo narusza Twoją własność? Chcesz nie tylko dowiedzieć się jakie masz opcje, ale także podjąć pierwszy krok, aby je zrealizować? Konieczne jest sporządzenie profesjonalnego pisma, w którym wezwiemy osobę łamiącą Twoje prawa do określonego zachowania. A może potrzebujesz odpowiedzi na pismo z urzędu lub innej instytucji?

Potrzebujesz pakiet: konsultacja prawna + pismo (do 3 stron). Po prostu – sprawa załatwiona.

Cena pakietu:  cena konsultacji + 500 zł

 

Jeśli planujesz sprawę w sądzie, albo sprawa sądowa już się toczy i czujesz, że sama nie dasz rady – jestem tu, żeby Ci pomóc. Prowadzę sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, opieka nad dzieckiem), prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, sprawy cywilne i spadkowe. 

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Aleksandra Wejdelek-Bziuk, NIP 1132713660, 2020

Szczegółowy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną znajdziesz >> tutaj <<.