Młoda kobieta adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Kobiet. Uczę kobiety, by nie dawały się postawić do kata. Tobie też dam narzędzia do walki o swoje.

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy prawne – a w szczególności postępowanie przed sądem – często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Prowadzę ogólną praktykę adwokacką – oznacza to, że możesz się do mnie zwrócić z praktycznie każdym problemem. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Konsultacja prawna

Dostałaś niezrozumiałe pismo lub wydaje Ci się, że ktoś łamie Twoje prawa? Masz dość przekopywania się przez Internet w poszukiwaniu porad prawnych? Masz problem z pracodawcą, rodziną, sąsiadem? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz dopasowaną do Twojej sytuacji? Chcesz się zorientować jakie masz opcje?

Potrzebna Ci konsultacja prawna. Konsultacja trwa 30 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 250 zł

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem skype lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Konsultacja rozszerzona
(strategiczna)

Masz sprawę w sądzie albo czeka Cię postępowanie? Potrzebujesz ułożyć strategię procesową, dowiedzieć się jak dokładnie przebiega postępowanie? Martwisz się, że utkniesz w sądzie na wieki, a marzysz, aby sprawa zakończyła się szybko i efektywnie? Musimy rozważyć różne scenariusze i przygotować Cię do samodzielnego prowadzenia sprawy?

Potrzebna Ci konsultacja rozszerzona.
Konsultacja trwa nawet 90 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 400 zł

W przypadku powierzenia prowadzenia sprawy: 100 zł

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem skype lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Konsultacja + pismo

Ktoś obraża Cię w internecie albo narusza Twoją własność? Chcesz nie tylko dowiedzieć się jakie masz opcje, ale także podjąć pierwszy krok, aby je zrealizować? Konieczne jest sporządzenie profesjonalnego pisma, w którym wezwiemy osobę łamiącą Twoje prawa do określonego zachowania. A może potrzebujesz odpowiedzi na pismo z urzędu lub innej instytucji?

Potrzebujesz pakiet: konsultacja prawna + pismo (do 3 stron). Po prostu - sprawa załatwiona.

Cena pakietu: 650 zł

Masz skomplikowany problem, czujesz, że podczas jednego spotkania możesz nie wyczerpać tematu? A może masz obawy czy wszystko dobrze zapamiętasz? Zwykle po powrocie do domu przychodzi Ci do głowy jeszcze milion pytań, o które zapomniałaś zapytać podczas spotkania?


Każdą konsultację możesz rozszerzyć o pakiet wsparcia e-mail

Cena pakietu: + 70 zł

Wybierz tą opcję i przez 14 dni po naszym spotkaniu pisz w tej sprawie tyle razy ile potrzebujesz, bez obaw, że czegoś nie zrozumiesz.

Koniec wymówek!
Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże.

Potrzebujesz więcej?

Sprawdź
moją ofertę VIP

Opcja dla zabieganych – konsultacja z dojazdem do Ciebie. Wiem jak trudno jest w dzisiejszych czasach ze wszystkim zdążyć. Jeśli do nocy pracujesz, masz w domu małe dziecko albo zwyczajnie wolisz rozmawiać na swoim terenie – ta opcja jest dla Ciebie. Przyjadę do Ciebie w obrębie Warszawy i na miejscu zajmiemy się Twoją sprawą.

Oferta wyłącznie dla kobiet. 

Cena konsultacji VIP: 500 zł.

Jeśli planujesz sprawę w sądzie, albo sprawa sądowa już się toczy i czujesz, że sama nie dasz rady – jestem tu, żeby Ci pomóc. Prowadzę sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, opieka nad dzieckiem), prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, sprawy cywilne i spadkowe. 

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Wejdelek-Bziuk, NIP 1132713660, 2019