fbpx

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy prawne – a w szczególności postępowanie przed sądem – często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Prowadzę ogólną praktykę adwokacką – oznacza to, że możesz się do mnie zwrócić z praktycznie każdym problemem. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Konsultacja błyskawiczna
(Chciałam tylko coś zapytać)

Masz krótkie pytanie, które nie wymaga osobistej rozmowy? Chcesz zapytać o jedno zagadnienie albo nie masz czasu na spotkanie na żywo? Masz kilka pytań, ale wszystkie dotyczą tego samego problemu i można na nie odpowiedzieć bez analizy dokumentów?

Wystarczy Ci konsultacja mailowa lub błyskawiczna porada telefoniczna. Możesz zadać do 5 pytań dotyczących tej samej sprawy, odpowiedź dostaniesz mailem lub telefonicznie w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Cena konsultacji: 189

Konsultacja prawna

Masz sprawę w sądzie albo czeka Cię postępowanie? Potrzebujesz ułożyć strategię procesową, dowiedzieć się jak dokładnie przebiega postępowanie? Martwisz się, że utkniesz w sądzie na wieki, a marzysz, aby sprawa zakończyła się szybko i efektywnie? Masz dość przekopywania się przez Internet w poszukiwaniu porad prawnych? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz dopasowaną do Twojej sytuacji?

Potrzebna Ci konsultacja prawna.
Konsultacja trwa 40 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 379

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem Google Meet lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Więcej czasu
(Boję się, że się nie wyrobię)

Masz skomplikowany problem, czujesz, że podczas jednego spotkania możesz nie wyczerpać tematu? A może masz obawy czy wszystko dobrze zapamiętasz? Chcesz ułożyć strategię na sprawę do samodzielnego prowadzenia lub omówić sprawę o rozwód?

Potrzebny Ci pakiet więcej czasu

Wykupując dwie następujące po sobie konsultacje na druga dostajesz mega zniżkę ponad 50%!

Cena pakietu: 549

* Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem Google Meet lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Koniec wymówek!
Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże.

Potrzebujesz więcej?

Sprawdź
moją ofertę VIP

Ktoś obraża Cię w internecie albo narusza Twoją własność? Chcesz nie tylko dowiedzieć się jakie masz opcje, ale także podjąć pierwszy krok, aby je zrealizować? Konieczne jest sporządzenie profesjonalnego pisma, w którym wezwiemy osobę łamiącą Twoje prawa do określonego zachowania. A może potrzebujesz odpowiedzi na pismo z urzędu lub innej instytucji?

Potrzebujesz pakiet: konsultacja prawna + pismo (do 3 stron). Po prostu – sprawa załatwiona.

Cena pakietu:  cena konsultacji + 250 zł netto/strona

NIE DOTYCZY PISM W SPRAWACH SĄDOWYCH

Jeśli planujesz sprawę w sądzie, albo sprawa sądowa już się toczy i czujesz, że sama nie dasz rady – jestem tu, żeby Ci pomóc. Prowadzę sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, opieka nad dzieckiem), prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, sprawy cywilne i spadkowe. 

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Aleksandra Wejdelek-Bziuk, NIP 1132713660, 2020

Szczegółowy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną znajdziesz >> tutaj <<.