fbpx

Kontakt

Adwokat Kobiet – Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Potrzebujesz wsparcia w konflikcie z pracodawcą lub rodziną? Chcesz uzyskać szybki rozwód, zabezpieczyć materialnie siebie i dzieci? Jestem tu, żeby Ci pomóc. Jeśli potrzebujesz porady prawnej online lub indywidualnej konsultacji prawnej w Warszawie – zarezerwuj spotkanie w moim kalendarzu online. Więcej informacji i cennik znajdziesz w zakładce: Konsultacje prawne.

adwokat aleksandra wejdelek-Bziuk adwokat warszawa rozwód alimenty

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w innej sprawie lub chcesz zasięgnąć porady email: wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Alternatywnie zadzwoń 515 60 60 96 lub napisz maila: kontakt@adwokatkobiet.pl.


Adwokat Warszawa

Porady prawne online i w Warszawie

A może potrzebujesz pomocy w innej sprawie? Jak np.:

  • pomoc w uzyskaniu odszkodowania;
  • wsparcie w trudnej sprawie spadkowej;
  • pomoc prawnika od prawa pracy w Warszawie;
  • obsługi prawnej Twojego biznesu

lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek innej sprawie cywilnej, pracowniczej, rodzinnej, związanej z nieruchomościami, spadkami czy Twoją firmą – zajrzyj na stronie naszej kancelarii prawnej w Warszawie.


Porady prawne email

Jeśli chcesz skorzystać z porady prawnej przez email wypełnij poniższy formularz – możesz zadać do 5 pytań dotyczących tego samego zagadnienia. Szczegóły konsultacji (cennik i link do płatności) znajdziesz >> tutaj <<.

Korzystając z formularza przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Aleksandra Wejdelek-Bziuk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Aleksandra Wejdelek-Bziuk w Warszawie, przy ul. Argentyńskiej 7 m. 8. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Szanujemy Twoją prywatność – dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres wymagany przepisami prawa – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: kontakt@adwokatkobiet.pl. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.
Więcej o tym, w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane, możesz przeczytać w Polityce Prywatności.