fbpx

O blogu

Zasiłek macierzyński, urlop wychowawczy, władza rodzicielska, rozwód – te i wiele innych spraw dotyczą kobiet. A kobiety lubią wiedzieć. Zanim zasięgną opinii profesjonalisty lub podejmą jakiekolwiek kroki – muszą uzbroić się z niezbędne informacje. I właśnie z myślą o nich powstał ten blog.

Idea, jaka przyświeca temu miejscu to pisanie o sprawach prawnych i około-prawnych, prawach i uprawnieniach kobiet w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego odbiorcy. Dlatego nie znajdziesz tu przytoczenia przepisów, długich wywodów. Cenię prosty i krótki komunikat.

Pamiętaj również, że blog to platforma komunikacji. Zachęcam do aktywnego udziału poprzez komentowanie interesujących Cię treści oraz śledzenie moich poczynań w portalach społecznościowych.

 

JEDNAKŻE:

Każda sprawa jest inna. Udzielanie porad prawnych to poważna i odpowiedzialna sprawa. Najczęściej udzielenie porady  poprzedzone musi być lekturą i analizą dokumentów – np.  umowy, korespondencji  –   dlatego nie udzielam porad prawnych bez analizy sytuacji, np. przez telefon.

Chcesz umówić się na spotkanie w kancelarii? Zadzwoń tel. kom:  515 60 60 96 lub napisz maila: aleksandra.wejdelek@adwokatura.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

 

Porady prawne w indywidualnych sprawach są odpłatne. Wstępna wycena porady indywidualnej może mieć miejsce po ogólnym przedstawieniu problemu, czasami po przesłaniu dokumentów. Koszt porady to zazwyczaj od 150 do 250 zł (w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i liczby dokumentów do analizy). Często przeprowadzona wcześniej analiza sytuacji oraz podjęcie właściwych działań  może zapobiec niemałym problemom w przyszłości. Czy warto korzystać z pomocy adwokata? Tę decyzję pozostawiam Tobie.

 

 

adwokat warszawa