fbpx

O blogu: adwokatkobiet.pl

adwokatkobiet.pl – zastanawiasz się skąd taka nazwa?

Zasiłek macierzyński, urlop wychowawczy, władza rodzicielska, rozwód – te i wiele innych spraw dotyczą kobiet. A kobiety lubią wiedzieć. Zanim zasięgną opinii profesjonalisty lub podejmą jakiekolwiek kroki – muszą uzbroić się z niezbędne informacje. I właśnie z myślą o nich powstał ten blog.

Idea, jaka przyświeca temu miejscu to pisanie o sprawach prawnych i około-prawnych, prawach i uprawnieniach kobiet w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego odbiorcy. Dlatego nie znajdziesz tu przytoczenia przepisów, długich wywodów. Cenię prosty i krótki komunikat.

Pamiętaj również, że blog to platforma komunikacji. Zachęcam do aktywnego udziału poprzez komentowanie interesujących Cię treści oraz śledzenie moich poczynań w portalach społecznościowych.

adwokatkobiet.pl

JEDNAKŻE:

Każda sprawa jest inna. Udzielanie porad prawnych to poważna i odpowiedzialna sprawa. Najczęściej udzielenie porady  poprzedzone musi być lekturą i analizą dokumentów – np.  umowy, korespondencji  –   dlatego nie udzielam porad prawnych bez analizy sytuacji, np. przez telefon czy w komentarzach.

Porady prawne w indywidualnych sprawach są odpłatne. Wstępna wycena porady indywidualnej może mieć miejsce po ogólnym przedstawieniu problemu, czasami po przesłaniu dokumentów. Często przeprowadzona wcześniej analiza sytuacji oraz podjęcie właściwych działań  może zapobiec niemałym problemom w przyszłości. Czy warto korzystać z pomocy adwokata? Tę decyzję pozostawiam Tobie.

Więcej o mnie dowiesz się z > TEJ ZAKŁADKI <. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Baner na blogu adwokat kobiet Aleksandry Wejdelek-Bziuk Blog o prawach kobiet Grafika reklamujaca usługi: jak mogę Ci pomoc

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!