fbpx
Młoda kobieta adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Kobiet. Uczę kobiety, by nie dawały się postawić do kata. Tobie też dam narzędzia do walki o swoje.

Zobacz, jak działam i wybierz usługę, która najbardziej Ci odpowiada:

Wiem, że sprawy prawne – a w szczególności postępowanie przed sądem – często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Prowadzę ogólną praktykę adwokacką – oznacza to, że możesz się do mnie zwrócić z praktycznie każdym problemem. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Konsultacja online

Od lat udzielam konsultacji prawnych przez Internet (zarówno za pośrednictwem wiadomości e-mail, jak i rozmowy audio/wideo).
Jeżeli jesteś zainteresowany taką konsultacją, kliknij poniżej i zapoznaj się ze szczegółami:

Gotowe wzory pism

W moim sklepie znajdziesz gotowe i sprawdzone wzory pism (np. pozwów), które wypełnisz według prostej, załączonej do nich instrukcji. Dzięki nim zaoszczędzisz czas i pieniądze, a jednocześnie będziesz miał pewność, że Twój pozew jest kompletny i prawidłowo przygotowany.

Prowadzenie sprawy

Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic, zapraszam Cię na spotkanie do mojej kancelarii.
Dokładnie przeanlizuję Twoją sytuację prawną i wyjaśnię, jak mogę Ci pomóc. Aby się umówić, zadzwoń: 515 60 60 96 lub napisz: kontakt@adwokatkobiet.pl.

Masz wąpliwości? Nie wiesz, którą usługę wybrać?

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie: kontakt@adwokatkobiet.pl, krótko opisz swoją sytuację, a ja doradzę Ci indywidualnie i wskażę, która opcja pomocy prawnej będzie dla Ciebie najlepsza.

©Kancelaria Adwokacka Aleksandra Wejdelek-Bziuk, NIP 1132713660, 2020

Szczegółowy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną znajdziesz >> tutaj <<.