fbpx
Grafika do tekstu darmowa pomoc prawna, darmowa pomoc prawna dla młodych nastoletnich matek, pomoc prawna bro bono. Na zdjęciu adwokatka Aleksandra Wejdelek-Bziuk z warszawskiej kancelarii Praga Adwokaci.

Darmowa pomoc prawna

Bezpłatna pomoc prawna

Od pewnego czasu chodziła za mną myśl o zaangażowaniu się w świadczenie darmowej pomocy prawnej – czyli pomocy prawnej pro bono. Zdecydowałam, że darmową pomoc prawną otrzymają ode mnie nastoletnie mamy i przyszłe mamy, których nie stać na pomoc prawną, a takiej pomocy potrzebują.

Darmowa pomoc prawna dla młodych mam

Każda przyszła młoda mama, która nie ukończyła 18 lat i ma trudną sytuację życiową może się zgłosić do mnie z prośbą o poradę prawną – której udzielę pro bono, czyli zupełnie za darmo. Taka darmowa pomoc prawna może dotyczyć ciąży, urodzenia i rejestracji dziecka, praw przysługujących w związku z urodzeniem dziecka, a także sytuacji prawnej młodej mamy i związanych z młodym macierzyństwem tarapatów. W przeciwieństwie do wizyty lekarskiej – u mnie nie musicie być z rodzicami.

Jak skorzystać z darmowej pomocy prawnej

Aby skorzystać z darmowej pomocy prawnej napisz do mnie używając formularza kontaktowego lub na mój adres mailowy.  Udzielam darmowych porad prawnych w Warszawie, w lub online.

Zachęcam Cię też do przeczytania artykułów z kategorii Niepełnoletnia mama. Piszę tam o i poruszam takie tematy, jak między innymi:

  • opieka medyczna w ciąży
  • świadczenia rodzicielskie dla niepełnoletnich matek
  • szkoła a ciąża

Twój start w macierzyństwo musi być niewyobrażalnie trudny – mam nadzieję, że uda mi się choć trochę pomóc, dlatego zachęcam Cię do kontaktu i skorzystania z darmowej pomocy prawnej.

Zapraszam Cię też do zaobserwowania Adwokat Kobiet na Facebooku i Instagramie.

pozdrawiam ciepło,

Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Adwokat Kobiet