fbpx

PREZENTY

Zapraszam Cię do pobierania prezentów! Te specjalne upominki – darmowe ebooki, kursy i narzędzia dostaniesz w prezencie po zapisaniu się na moją listę email. Mam nadzieję, że będą dla Ciebie przydatne!


Czeka Cię rozprawa sądowa? 

Wiem, że się stresujesz i masz milion pyta w głowie. I bardzo dobrze, bo do rozprawy sądowej trzeba się przygotować.

Już dziś pod okiem mojej wspaniałej stylistki Kaliny Kaczmarek możesz uczynić pierwszy krok i wybrać odpowiednią stylizację. Bo nie ukrywajmy – odpowiedni strój jest ważnym elementem tego wydarzenia. Jak pogodzić sądowe wymagania, wskazówki adwokata i stylistki, a jeszcze do tego czuć się komfortowo? Pobierz nasz bezpłatny ebook i sprawdź!


Myślisz o rozwodzie?

Wiem, że to trudna decyzja. Stoisz w rozkroku pomiędzy dotychczasową sytuacją – choć być może beznadziejną to jednak znaną Ci – a nowym, przerażającym stanem. Na pewno boisz się wywlekania brudów, nieczystych zagrań. Jeśli masz dzieci, to boisz się o ich samopoczucie. Wiem – moje klientki przechodzą przez to za każdym razem, gdy przychodzą do mnie z prośbą o poprowadzenie sprawy o rozwód. 

Zawsze zaczynamy od przygotowań – jeśli tylko czas na to pozwala. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad złożeniem pozwu o rozwód to koniecznie pobierz ebook, który przygotowałam (całkowicie bezpłatnie!) i wykonaj ten malutki 1 krok. Zobacz jakie 5 spraw musisz przemyśleć zanim złożysz pozew o rozwód. 


Konieczny jest pozew o alimenty?

Nie rozważaj tylko działaj! Pewnie zastanawiasz się, jak obliczyć koszty utrzymania dziecka? Jakie kategorie wydatków trzeba uwzględnić w zestawieniu, jak obliczyć wysokość alimentów na dziecko? Czeka na Ciebie Kalkulator Alimentów – skorzystaj! Stwórz przykładowy kosztorys utrzymania dziecka i dowiedz się, jak obliczyć alimenty!

Kalkulator alimentów 2020, narzędzie stworzone przez Adwokat Aleksandrę Wejdelek-Bziuk, do pobrania za darmo, mockup telefon z okładką.

Szykuje się podział majątku?

Szykując się do podziału majątku – warto czasami zatrzymać się i wziąć do ręki kalkulator. Liczenie to najważniejsza część podziału. Na szczęście już nie musisz zaczynać od pustej kartki! Pobierz mój kalkulator spłat z tytułu podziału majątku i w kilka sekund dowiedz się, jak to będzie wyglądało w sądzie.


Daj znać czy pobrałaś, któryś z moich prezentów i czy był dla Ciebie przydatny! A jeśli potrzebujesz indywidualnego wsparcia prawnego – koniecznie skorzystaj z mojej oferty konsultacji online i w Warszawie.

pozdrawiam Cię ciepło!

Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet