Prezenty dla kobiet, które nie dają się postawić do kąta • Adwokat Kobiet

PREZENTY

Zapraszam Cię do pobierania prezentów!


Zrób coś dla siebie i sprawdź czy jesteś gotowa na ciążę. To pierwszy prezent dla Ciebie – już do pobrania – tylko za to, że chcesz wziać swoje sprawy w swoje ręce. 

Już dziś zapoznaj się z checklistą spraw prawnych do porodu – bądź pewna, że o niczym nie zapomniałaś.

Czy jesteś gotowa na ciążę?
Czy jesteś gotowa na ciążę? – darmowy ebook

Czasami słyszy się głosy, że  nadmierna ochrona zatrudnienia kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa jest przyczyną dysproporcji w zarobkach pomiędzy kobietami a mężczyznami. Ja jestem zdania, że macierzyństwo ma tak wielkie znaczenie, a jednocześnie jest tak bardzo trudne dla samej mamy, że żadna forma wsparcia nie jest zbyt duża. 


Wiem, że to trudna decyzja. Stoisz w rozkroku pomiędzy dotychczasową sytuacją – choć być może beznadziejna to jednak znaną Ci – a nowym, przerażającym stanem. Na pewno boisz się wywlekania brudów, nieczystych zagrań. Jeśli masz dzieci, to boisz się o ich samopoczucie. Wiem – moje klientki przechodzą przez to za każdym razem, gdy przychodzą do mnie z prośbą o poprowadzenie sprawy o rozwód. 

Zawsze zaczynamy od przygotowań – jeśli tylko czas na to pozwala. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad złożeniem pozwu o rozwód to koniecznie zapisz się na kurs e-mail (całkowicie za darmo!) i wykonaj ten malutki 1 krok. Zobacz jakie 5 spraw musisz przemyśleć zanim złożysz pozew o rozwód. 

Daj znać czy pobrałaś, któryś z moich prezentów i czy był dla Ciebie przydatny!

pozdrawiam Cię ciepło!

Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet