Opis
Prawa na porodówce – WEBINAR
O tym, jakie prawa na porodówce ma kobieta rodząca dziecko mówi się stosunkowo dużo. Jednak nadal na forach i fejsbukowych grupach aż huczy od dyskusji na temat tego jakie prawa ma kobieta rodząca dziecko w praktyce. Boimy się, że między skurczami, wycieńczeniem, strachem – nikt nie będzie pamiętał tych haseł i paragrafów.
Dlatego skorzystaj z mojego doświadczenia popartego wiedzą i ciesz się ciążą z odrobinę spokojniejszą głową!
Dlaczego powinnaś obejrzeć ten webinar?
W webinarze omawiam zasady traktowania pacjentek w szpitale, standard opieki okołoporodowej oraz warunki realizacji świadczeń medycznych w okresie porodu.
Z nagrania dowiesz się m.in:
– jakie prawa ma mama na trakcie porodowym?
– czy można mieć cesarkę na życzenie?
– kwestii dotyczącej opłaty za poród rodzinny – czy szpital może je pobierać?
– czy jest przymus podjęcia próby karmienia piersią?
Dane techniczne:
– Kupujesz nagranie webinaru – czyli szkolenia online – które odbyło się na żywo 2 października 2019 r – stan prawny nie zmienił się;
– Nie będziesz miała możliwości zadawania pytań;
– Nagranie otrzymujesz automatycznie po zakupie. Dostęp dostaniesz mailowo zaraz po zaksięgowaniu płatności;
– Dostęp do nagrania jest nieograniczony czasowo. Możesz je oglądać kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile razy chcesz;
– Materiały znajdują się na specjalnej platformie online i masz do nich dostęp na smartfonie, komputerze czy tablecie przez całą dobę, bez konieczności instalowania jakichkolwiek specjalnych programów.
– Razem z nagraniem webinaru otrzymasz też konspekt w wersji PDF.
– Do otwarcia pliku .pdf potrzebujesz programów obsługujących te pliki (darmowe programy to np. Adobe Reader lub Foxit Reader).
W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych skontaktuj się ze mną pisząc maila na adres: kontakt@adwokatkobiet.pl
Pozdrawiam Cię serdecznie,
Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet
Aleksandra Wejdelek-Bziuk – adwokat, oraz autorka bloga Adwokat Kobiet. Świadczę pomoc prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy i prawa cywilnego. W codziennej praktyce zauważam nierówność w traktowaniu płci oraz trudność w uzyskaniu pomocy prawnej – w szczególności przez kobiety. Dlatego też powstał blog Adwokat Kobiet. Kobiety zazwyczaj lubią i muszą “wiedzieć” – sama jestem jedną z takich osób. Swoje usługi świadczę w kancelarii adwokackiej w Warszawie oraz prowadzę konsultacje online.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.