fbpx
ebook mama wraca do pracy
Mam umowę o pracę,  rozwiązanie umowy o pracę,  urlop macierzyński,  urlop wychowawczy

Mama wraca do pracy!

Czasami słyszy się głosy, że  nadmierna ochrona zatrudnienia kobiet w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa jest przyczyną dysproporcji w zarobkach pomiędzy kobietami a mężczyznami. Ja jestem zdania, że macierzyństwo ma tak wielkie znaczenie, a jednocześnie jest tak bardzo trudne dla samej mamy, że żadna forma wsparcia nie jest zbyt duża. Dlatego powstał mój pierwszy ebook, w którym omawiam zasady ochrony zatrudnienia kobiet w trakcie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego oraz warunki ich powrotu do pracy.

Jeśli interesują Cię zasady ochrony przed zwolnieniem kobiet:
w okresie urlopu macierzyńskiego, urlopu wychowawczego oraz po powrocie z tych urlopów – ten e-book jest dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewna czy pracodawca może zlikwidować Twoje stanowisko pracy – zapraszam do lektury. Jeśli boisz się, że zbyt szybko będziesz musiała wrócić do pracy – pobierz, upewnij się, że nie masz już żadnych dodatkowych przywilejów. Jestem prawie pewna, że znajdziesz tu coś, o czym nie miałaś pojęcia.

Warto znać swoje prawa! Dlatego serdecznie zachęcam Cię do pobrania tego darmowego przewodnika po uprawnieniach pracowniczych związanych z rodzicielstwem.

A jeśli interesuje Cię ta tematyka, to zajrzyj koniecznie do moich poprzednich wpisów z serii „prawo dla rodziców”.Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!