fbpx
adwokat kobiet Aleksandra Wejdelek-Bziuk
adwokat kobiet

Adwokat Kobiet

Cześć!

Witaj na mojej stronie poświęconej pomocy prawnej we wszelkich aspektach, które mogą interesować kobiety. Rozgość się i zostań ze mną na dłużej! W górnym menu znajdziesz artykuły i materiały podzielone na 5 głównych kategorii: Przed ślubem, Rozwód, Sprawy dotyczące dziecka (w tym alimenty i kontakty z dzieckiem), Porady dla kobiet w ciąży i dla Mam powracających do pracy. Poszukaj też zakładki z bezpłatnymi materiałami do pobrania. Znajdziesz tam także link do mojej oferty konsultacji i sklepu. Wiem, że gdy przychodzisz do adwokata to najczęściej problem już Cię przerasta – możesz liczyć, że będę wsparciem w tych trudnych momentach. Zawsze jestem zaangażowana w 100% w prowadzone sprawy.


Adwokat Kobiet

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Jestem magistrem prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentką Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego. Płynnie mówię po angielsku i całkiem nieźle po włosku.

Świadczę pomoc prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych w zakresie w szczególności: prawa pracy i prawa cywilnego i rodzinnego. Jestem wspólniczką PRASKA Kancelaria – pod tym szyldem połączyliśmy siły z adw. Anitą Swachą i od tej pory wspólnie bronimy interesów naszych klientów. PRASKA to nowoczesna firma – nie znajdziesz u nas dystyngowanych mebli, ani wydumanych rozwiązań – zarówno w sądzie jak i biznesie stoimy obok naszych klientów. Za siedzibę kancelarii obrałyśmy warszawską Pragę Południe, a dokładniej – Saską Kępę, ale sprawy prowadzimy w całej Polsce. Zapraszamy Cię także na konsultacje online.

Więcej o nasz możesz przeczytać na naszej >> stronie internetowej <<. Śledź nas koniecznie na facebooku i instagramie – dzielimy się szczodrze wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin prawa.

Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Prywatnie jestem absolutną włochocholiczką oraz wielbicielką dobrej kawy. Ze sportów wybrałam dla siebie bieganie na wysokich obcasach po sądowych korytarzach oraz rodzicielstwo ekstremalne 🙂 Wybieram dla siebie do mieszkania zdecydowanie miejską dżunglę zamiast sielskich krajobrazów. Uwielbiam mojego męża, głaskać nasze koty i zwiedać Europę. Kocham się śmiać i zawsze jest chętna na spotkania wśród ludzi.


Adwokat dla Kobiety Warszawa

W codziennej praktyce zauważam nierówność w traktowaniu płci oraz trudność w uzyskaniu pomocy prawnej – w szczególności przez kobiety. Dlatego też powstał ten blog – w 2018 r. Kobiety zazwyczaj lubią i muszą „wiedzieć” – sama jestem jedną z takich osób. Zdaję sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest bycie „na bieżąco” w dzisiejszym świecie. W swojej pracy staram się wspierać klientki w procesach sądowych oraz służyć im radą.

Zapraszam Cię także serdecznie na mojego facebooka i instagram, gdzie znajdziesz relację na żywo z zaplecza prowadzenia kancelarii oraz regularną dawkę wiedzy. Dołącz do mnie: FACEBOOK i INSTAGRAM.


Czy mogę się do Ciebie zgłosić, jeśli jestem mężczyzną?

Oczywiście, że możesz. Nie różnicuję klientów ze względu na płeć, choć zdecydowanie więcej kobiet zgłasza się do mnie po poradę. Obserwuję w swojej codziennej praktyce, że kobiety mają większy opór przed zgłoszeniem się do prawnika czy szukaniem pomocy i dlatego cieszę się, że ten blog pomaga w przełamywaniu tych wątpliwości  Drzwi mojej kancelarii otwarte są dla wszystkich!

Baner na blogu adwokat kobiet Aleksandry Wejdelek-Bziuk Blog o prawach kobiet Grafika reklamujaca usługi: jak mogę Ci pomoc

pozdrawiam ciepło,  

Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Adwokat Kobiet

PS. Sprawdź co u mnie na insta!

Loading comments...