Co wolno na zwolnieniu lekarskim? • VIDEO • Adwokat Kobiet
co wolno na zwolnieniu lekarskim
kontrola ZUS,  zasiłek chorobowy

Co wolno na zwolnieniu lekarskim?

Czy wiesz, że Adwokat Kobiet nagrywa video? Zdziwiony? Cóż, ja też sama nie mogę w to uwierzyć! Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 1 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam co wolno na zwolnieniu lekarskim.

Warto posłuchać w drodze do pracy!

A jeśli zainteresował Cię temat “co wolno na zwolnieniu lekarskim” to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu, gdzie poruszam tematykę omawianą w tym video:
Kontrola zwolnienia lekarskiego
Zwolnienie lekarskie w ciąży.


pozdrawiam Cię ciepło!

Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet

2 komentarze

  • Maja

    A co sądzi Pani o sytuacji prowadzenia bloga podczas zwolnienia chorobowego.
    Blog jest spójny z tematyką, prowadzonej działalności gospodarczej, ale zawsze był nieodpłatny (nie czerpie z niego korzyści finansowych). W czasie zwolnienia nie prowadzę działań, które normalnie przynosiły zarobek. Ale co z blogiem?

    • Aleksandra Wejdelek-Bziuk

      To co ja sadze w tym temacie nkestety nie pokrywa sie z tym ci sadzi ZUS. Ostatnio slyszalam ze ZUS potrafi uznac ze to jest prowadzenie dzialalnosci zarobkowej (marketing). Osobiscie mysle ze to jest w razie czego do obrony ale dużo bedzie zalezalo od konkretnego przyoadku, zakresu dzialania i reakcji na 1 objawy zainteresowanka ze strony ZUS

Jeśli masz krókie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!

%d bloggers like this: