fbpx
prawo kobiet

„Prawnie gotowa do porodu” – bezpłatne wyzwanie dla kobiet w ciąży

Planujesz dziecko albo już jesteś w ciąży? Masz dość szukania porad prawnych w internecie, wśród niesprawdzonych i przestarzałych informacji? To wspaniale trafiłaś! OGŁASZAM KWIECIEŃ MIESIĄCEM PRZYGOTOWAŃ DO PORODU. Miesiąc kompletowania prawnej wyprawki.

Już dziś zapisz się na bezpłatne wyzwanie: 
➡️ www.wyzwanie.adwokatkobiet.pl i dołącz do naszej drużyny kobiet, którym nie jest wszystko jedno. Gwarantuję Ci, że jeśli dołączysz to Twoje pytania nie zostaną bez odpowiedzi.

Wyzwanie rusza 23 kwietnia i potrwa 3 dni. Każdego dnia odbędzie się szkolenie video – live. Materiały z wyzwania będą dostępne tylko dla osób zapisanych.

Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Pauliny Dreżewskiej.

Już dziś możesz także pobrać darmową checklistę – „Czy jesteś gotowa na ciążę” ➡️ KLIKAJ: ➡️ www.wyzwanie.adwokatkobiet.pl.

4 komentarze

  • Katarzyna

    a czy udziela Pani konsultacji on-line/telefonicznych? Jestem z Kielc dlatego wyprawa do Warszawy raczej nie wchodzi w grę.

  • Katarzyna

    Witam, mam do Pani bardzo ważne dla mnie pytanie. Jestem w ciąży, jestem nauczycielem i bardzo pechowo dla mnie w tym roku posiadam umowę na zastępstwo do 25.08.2019r., termin porodu mam natomiast na 03.09.2019r. Wiem, że w takiej sytuacaji, umowa nie przedłuża się do porodu, tylko kończy się w ostatnim dniu jej obowiązywania a co za tym idzie, nie przysługuje mi macierzyński tylko marne kosiniakowe. Dowiedziałam się o opcji pójścia na zwolnienie/urlop macierzyński przed ustalona datą poroduz min. 2 tyg., a max. 6 tyg. Tu moje pytanie, czy ratowałoby to moją sytuację i przysługiwałby mi wówczas w pełni płatny urlop macierzyński? Moja umowa przedłużyłaby się wtedy do dnia porodu? I jeśli tak, czy na taki wcześniejszy urlop kieruje lekarz czy pracodawca? BARDZO, BARDZO proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Katarzyna

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!