Obniżony wymiar czasu pracy - czy chroni? • Adwokat Kobiet
Pora na kolejny video wpis: o obniżonym wymiarze czasu pracy. Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 4 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam na temat: Obniżony wymiar czasu pracy - czy chroni?
opieka nad dzieckiem,  prawo dla rodziców,  umowa o pracę

Obniżony wymiar czasu pracy – czy chroni?

Oto kolejny video wpis: o obniżonym wymiarze czasu pracy. Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 4 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam na temat: Obniżony wymiar czasu pracy – czy chroni?

Warto posłuchać idąc na spacer!

Obniżony wymiar czasu pracy – czy chroni?

A jeśli zainteresował Cię temat przed czym chroni 7/8 etatu to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu, gdzie poruszam tematykę omawianą w tym video:

Jeśli chcesz obejrzeć inne odcinki z serii “o Prawie przy kawie z Adwokatem Kobiet” – zajrzyj na mój kanał na YouTube.

A jeśli interesuje Cię tematyka ochrony zatrudnienia kobiet w okresie urlopu wychowawczego – koniecznie pobierz mój ebook “”Mama wraca do pracy”.

pozdrawiam Cię ciepło!

Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet

Jeśli masz krókie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!