fbpx
urlop macierzyński 2019
Mam umowę o pracę,  prawa w ciąży,  urlop macierzyński,  urlop wychowawczy

Urlop macierzyński 2021

Urlop macierzyński, rodzicielski czy wychowawczy? Który przysługuje komu? Kiedy można z niego skorzystać i czy urlop to to samo co zasiłek? A może można mieć zasiłek nie mając urlopu? Dzisiaj rozwiewam wątpliwości i odpowiadam na pytania: co jest co? I jak wygląda urlop macierzyński 2021 r.? Odpowiadam we wpisie video.


Urlop macierzyński 2021

Zapraszam serdecznie do obejrzenia 21 odcinka nagrań na żywo  z serii “O prawie przy kawie”. Spotkania odbywały się regularnie w środy na moim fanpage na Facebooku. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz zawsze obejrzeć na moim kanale na youtubie. W dzisiejszym odcinku zdradzam też co zrobić, aby otrzymać zupełnie za darmo dostęp do Minikursu „Czy Twoja firma jest gotowa na dziecko„?

Czy po obejrzeniu tego nagrania temat Urlop macierzyński wydaje Ci się trochę bardziej oswojony? Jeśli nie to może zajrzysz do któregoś ze starszych (ale wciąż aktualnych!) artykułów:


Masz problem z pracodawcą? Zostałaś niesłusznie zwolniona albo pracodawca nie wypłacił Ci wynagrodzenia? A może ZUS odmówił wypłaty zasiłku? Zapraszam Cię serdecznie do mojej kancelarii w Warszawie lub do skorzystania z mojej oferty porad prawnych online. Szczegóły i kalendarz online, przez który wygodnie się zapiszesz znajdziesz tutaj.

Polecam Ci także moje szkolenia online dla mam i kobiet w ciąży, naładowane wiedzą i praktycznymi poradami:

baner reklamowy adwokat Kobiet aleksandra wejdelek-bziuk

PS. Możesz też sprawdzić moje szkolenia online – wypchane wiedzą i szczegółami prawnymi. Dostępne od razu po zakupie i bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

One Comment

  • Paulina

    Witam.Mam pytanie.Jestem w ciąży mam umowę na czas określony 13.08 a termin porodu na 8.11.2020 .Zostala mi przedłużona umowa do dnia porodu.Czy po urodzeniu trace ubezpieczenie? Jakie papiery muszę złożyć i gdzie czy do Zusu czy do pracodawcy o przyznanie zasiłku macierzyński ego.Chyba ze pracodawca składa je sam!!!

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!