fbpx
ciąża jakie prawa
prawa w ciąży

Czy Twoja #prawnawyprawka jest gotowa?

Czy nie masz już dość szukania w internecie wśród niesprawdzonych i przestarzałych informacji? Wiem, że sprawy prawne często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Ciąża – jakie prawa przysługują przyszłej mamie?

Daj się poprowadzić przez formalności i idź do porodu ze spokojną głową. Dla wszystkich kobiet oczekujących dziecka przygotowałam coś specjalnego – kurs online #prawnawyprawka. To kompleksowe szkolenie zawierające omówienie wszystkich najważniejszych spraw prawnych dotyczących kobiet oczekujących dziecka. Omawiam reguły dotyczące ochrony zdrowia, korzystania ze zwolnień lekarskich, urlopów macierzyńskich, rodzicielskich oraz listę poporodowych formalności.


Ciąża jakie prawa – Co zawiera kurs?

  • 1. NAGRANIA AUDIOVIDEO — w których kompleksowo omawiam najważniejsze zagadnienia dotyczące kobiet w ciąży. Poznasz najważniejsze przepisy z przykładami.
  • 2. NOTATKI PDF — każde szkolenie jest wzbogacone o materiały PDF. Znajdziesz w nich najważniejsze informacje i miejsce na własne notatki.
  • 3. DODATKI— otrzymasz także prezenty, takie jak: PDF o prawach medycznych kobiet w ciąży, kalkulator zasiłku macierzyńskiego i PDF z listą kontrolną formalności.

Kup do 13/10/19 do godz. 21:00, a otrzymasz w prezencie:
  • Miniszkolenie „Czy Twoja firma jest gotowa na ciążę” wraz z moim autorskim kalkulatorem zasiłku macierzyńskiego dla przedsiębiorcy
  • Nagranie webinaru o prawach na porodówce
  • Paczkę wzorów (m.in. wniosków o macierzyński i rejestrację dziecka)

Sprawdź opinię poprzednich kursantek i dołącz do mojej drużyny kobiet, które nie dają się postawić do kąta! Zapoznaj się z ofertą kursu – i nie przegap promocji!Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!