fbpx
Pora na kolejny video wpis: o urlopie wychowawczym. Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 3 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam na temat: urlop wychowawczy komu przysługuje
Mam umowę o pracę,  Mama w pracy,  urlop wychowawczy

Urlop wychowawczy komu przysługuje?

Pora na kolejny video wpis: o urlopie wychowawczym. Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 3 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam na temat: urlop wychowawczy komu przysługuje?

Warto posłuchać w drodze do pracy!

A jeśli zainteresował Cię temat „urlop wychowawczy komu przysługuje” to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu, gdzie poruszam tematykę omawianą w tym video:

A jeśli interesuje Cię tematyka ochrony zatrudnienia kobiet w okresie urlopu wychowawczego – koniecznie pobierz mój ebook „”Mama wraca do pracy”.

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!