fbpx
podważenie umowy przez ZUS
kontrola ZUS,  Mam umowę o pracę,  prawa w ciąży,  przedsiębiorcy,  urlop macierzyński,  zasiłek chorobowy

Podważenie umowy przez ZUS

Dziś podsyłam Wam video wpis: o kontrolowaniu przez ZUS umów wypłacanych zasiłków – pracownikom i przedsiębiorcom. Co tydzień, w środę o 12:00 spotykamy się live na facebooku i rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo to powtórkę możesz obejrzeć na facebooku lub na youtubie. Zapraszam Cię do obejrzenia 6 odcinka z tego cyklu, w którym opowiadam czym jest i kiedy grozi podważenie umowy przez ZUS.

Warto posłuchać idąc na spacer!

Podważenie umowy o pracę przez ZUS

A jeśli zainteresował Cię temat „poważenie umowy przez ZUS” to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu, gdzie poruszam tematykę omawianą w tym video:

Jeśli chcesz obejrzeć inne odcinki z serii “o Prawie przy kawie z Adwokatem Kobiet” – zajrzyj na mój kanał na YouTube.

A jeśli interesuje Cię ochrony prawnej kobiet w ciąży – koniecznie dołącz do naszego wyzwania „Prawnie gotowa do porodu”.

The form you have selected does not exist.

One Comment

  • Maja

    Jako przedsiębiorcza mama w ciąży dziękuję za ostatnie minuty które zostały udostępnione po możliwości obejrzenia transmisji live. Może nikt nie oglądał już transmisji live ale pewnie nie jedną kobieta e mojej sytuacji oglądała to nagranie.
    Mam niedosyt, mam nadzieję że powstanie odcinek o podważaniu pracy przedsiebiorczych mam w okresie ciąży celem zakwestionowania wypłaty zasiłku.

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!