fbpx
Karmienie piersią a powrót do pracy, jakie dodatkowe prawa w pracy mam mama kobieta karmiąca. Grafika do artykułu na blogu adwokat kobiet aleksandry wejdelek-bziuk o karmieniu piersią w prawie pracy
karmienie piersią,  Mam umowę o pracę,  Sprawy dotyczące dziecka

Karmienie piersią a powrót do pracy

Wiem, że w temacie karmienia piersią w związku z praca jest dużo pytań, dużo wątpliwości. Karmienie piersią o powrót do do pracy – to temat 17 odcinka nagrań na żywo z serii „O prawie przy kawie”, które odbywają się regularnie w środy na moim fanpage na Facebooku. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz zawsze obejrzeć na moim kanale na youtubie – ale podczas powtórki nie można zadawać pytań, więc warto być na żywo. 


Karmienie piersią a powrót do pracy

Pracodawcy nie są szczególnie chętni do tego, aby tych praw udzielać. I w sumie da się to zrozumieć. Ale mama karmiąca ma szczególne uprawnienia i powinna je dobrze znać! Najważniejsze z nich to przerwa na karmienie. Jak to działa w szczegółach?

A jeśli zainteresował Cię temat uznania ojcostwa to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:


A jeśli rozważasz powrót do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym – koniecznie pobierz mojego darmowego ebooka „Mama wraca do pracy”, gdzie ludzkim językiem omawiam zasady ochrony zatrudnienia kobiet w tym szczególnym okresie. .

Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!