Jak ustalić kontakty z dzieckiem? • Adwokat Kobiet
Jak ustalić kontakty z dzieckiem?
kontakty z dzieckiem,  ojcostwo,  opieka nad dzieckiem,  prawo dla rodziców,  proces sądowy,  rozwód

Jak ustalić kontakty z dzieckiem?

Dziś jest środa, a to oznacza jak co tydzień wpis video! Dziś pigułka wiedzy na temat jak ustalić kontakty z dzieckiem. Co tydzień o 12:00, spotykamy się live na facebooku i instagramie rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz obejrzeć na moim kanale na youtubie – ale podczas powtórki nie można zadawać pytań, więc warto być na żywo. Zapraszam Cię do obejrzenia 10 odcinka z tego cyklu. Opowiadam o tym jak można uregulować opiekę nad dzieckiem i spędzanie z nim czasu przez oboje rodziców.

Szczególnie, obejrzyj jeśli czeka Cię rozwód lub postępowanie w sądzie rodzinnym.


Jak ustalić kontakty z dzieckiem?

Na to jak będą wyglądały kontakty z dzieckiem obojga rodziców mają wpływ różne czynniki: wiek i samodzielność dziecka, jego relacje w każdym z rodziców, odległość od siebie mieszkań rodziców, warunków bytowych rodziców oraz to czy rodzice się dogadują w sprawach dotyczących dziecka.

Warto pomyśleć o uregulowaniu kontaktów codziennych (tzw. bieżących). Zachęcam Cię także do przemyślenia, jak mają wyglądać kontakty w okresach szczególnych. Chociażby, mam tu na myśli np. wakacje, ferie, święta, długie weekendy czy dni ważne dla rodziny z osobistych powodów.

Zachęcam do obejrzenia live, gdzie rozwijam te tematy:

A jeśli zainteresował Cię temat kontaktów z dzieckiem to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:

Jeśli potrzebujesz konsultacji prawnej to zapraszam Cię serdecznie do mojej kancelarii w Warszawie lub do skorzystania z mojej oferty konsultacji online. Szczegóły i kalendarz online, przez który wygodnie się zapiszesz znajdziesz tutaj.

pozdrawiam Cię ciepło!

Aleksandra Wejdelek-Bziuk
Adwokat Kobiet

Jeśli masz krókie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!