fbpx
Własna działalność a urlop macierzyński
przedsiębiorcy,  Sprawy dotyczące dziecka,  urlop macierzyński

Własna działalność a urlop macierzyński

Czy da się pogodzić pracę we własnej kancelarii oraz posiadania małych dzieci? Jakie rady mam dla młodej prawniczki, która marzy o własnym biznesie, ale jednocześnie nie chce porzucać marzeń o dzieciach? Zapraszam na powtórkę live z wyjątkowej serii „Adwokackie 5 minut”, gdzie opowiadam o macierzyństwie z perspektywy adwokata i biznes mamy 🙂 Własna działalność a urlop macierzyński – czy da się to pogodzić?


Własna działalność a urlop macierzyński

➡️Czy łatwo łączy się pracę adwokata z macierzyństwem? 
➡️Jak wygląda praca we własnym biznesie w ciąży i podczas macierzyńskiego? 
➡️Czy moja firma była gotowa na dziecko?

Bardzo często dostaję od Was wiadomości z tymi pytaniami….👩‍⚖️🤱

Na pewno nie jest to łatwe. Szczególnie, że jest dość duży dysonans pomiędzy rzeczywistością a internetowym obrazem macierzyństwa. No bo w internecie wszystko jest czarno-białe. Albo jesteś super spełniona ☺️, dziecko w chuście 🤱 i biegniesz maraton 🏃‍♀️, jesz fit snacki 🦹‍♀️ i lecisz na Karaiby ✈️. Albo leżysz w dresie 🙅‍♀️, nie masz czasu na manicure 💅i najbliższe wakacje zaplanowałaś w 2031 🙈. Litości!

Rzeczywistość leży gdzieś po środku. Możesz się zamęczać albo pocieszać, a życie i tak Cię może totalnie zadziwić! To prawda – Twoje życie z dzieckiem już nigdy nie będzie takie same. Ale to wcale nie znaczy, że się skończy. Zapraszam do odsłuchania nagrania!

A jeśli zainteresował Cię temat uznania ojcostwa to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:


Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!