Polubowny rozwód • Rozwód za porozumieniem • Adwokat Kobiet
polubowny rozwód
kontakty z dzieckiem,  proces sądowy,  rozwód,  władza rodzicielska

Polubowny rozwód

Dziś jest środa, a to oznacza jak co tydzień wpis video! Dziś pigułka wiedzy na temat rozwodu za porozumieniem stron. Co tydzień o 12:00, spotykamy się live na facebooku i instagramie rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz obejrzeć na moim kanale na youtubie – ale podczas powtórki nie można zadawać pytań, więc warto być na żywo. Zapraszam Cię do obejrzenia 13 odcinka z tego cyklu. Opowiadam o czym jest w polskim prawie polubowny rozwód i czy można się rozwieść podpisując papiery rozwodowe?

Obejrzyj koniecznie, jeśli rozważasz lub czeka Cię rozwód!


Polubowny rozwód

Na to czy rozwód będzie trwał wieczność czy może zakończy się na pierwszej rozprawie największy wpływ ma… strategia procesowa. Tak, tak dobrze mnie słyszysz. Jednym z kluczowych elementów w tej strategii jest określenie, które elementy tej sprawy są sporne, a które strony mogą ustalić w formie jakiegoś porozumienia. Jak się domyślasz, im więcej elementów uda się uzgodnić i nie będzie trzeba ich przed sądem szczegółowo udowadniać, tym szybciej i mniej boleśnie uda się uzyskać rozwód. Zaciekawiona? Obejrzyj video!

A jeśli zainteresował Cię temat polubownego rozwodu to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:


Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji prawnej to zapraszam Cię serdecznie do mojej kancelarii w Warszawie lub do skorzystania z mojej oferty porad prawnych online. Szczegóły i kalendarz online, przez który wygodnie się zapiszesz znajdziesz tutaj.

Jeśli masz krókie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!