fbpx
Tekst na grafice: Adwokat Kobiet. Rozwód za porozumieniem stron krok po kroku. Polubowny rozwód. Na grafice zdjęcie przedstawiające obrączki.
rozwód

Rozwód za porozumieniem stron

Rozwód za porozumieniem stron krok po kroku. Jak uzyskać polubowny rozwód i szybko się rozwieść? Dziś jest środa, a to oznacza jak co tydzień wpis video! Dziś pigułka wiedzy na temat rozwodu za porozumieniem stron. Co tydzień o 12:00, spotykamy się live na facebooku i instagramie rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz obejrzeć na moim kanale na youtubie – ale podczas powtórki nie można zadawać pytań, więc warto być na żywo. Zapraszam Cię do obejrzenia 13 odcinka z tego cyklu. Opowiadam oczym jest w polskim prawie polubowny rozwód i czy można się rozwieść podpisując papiery rozwodowe?

Interesuje Cię szybki, bezbolesny rozwód? Obejrzyj koniecznie


Rozwód za porozumieniem stron krok po kroku

Jak szybko się rozwieść? Na to czy rozwód będzie trwał wieczność czy może zakończy się na pierwszej rozprawie największy wpływ ma… strategia procesowa. Tak, tak dobrze mnie słyszysz. Jednym z kluczowych elementów w tej strategii jest określenie, które elementy tej sprawy są sporne, a które strony mogą ustalić w formie jakiegoś porozumienia. Jak się domyślasz, im więcej elementów uda się uzgodnić i nie będzie trzeba ich przed sądem szczegółowo udowadniać, tym szybciej i mniej boleśnie uda się uzyskać rozwód. Zaciekawiona? Obejrzyj video!

Interesuje Cię polubowny rozwód? Zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:


Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!