fbpx
Grafika do tekstu: Rozwód z adwokatem czy bez, czy do rozwodu potrzebny jest adwokat? Na zdjęciu Aleksandra Wejdelek-Bziuk, autorka bloga Adwokat Kobiet i Adwokat Warszawa z kancelarii Pragaadwokaci
proces sądowy,  rozwód

Czy do rozwodu potrzebny jest adwokat?

Rozwód z adwokatem czy bez? Czy do rozwodu potrzebny jest adwokat? Czasami docierają do mnie oburzone głosy w stylu: “Co mi jakiś adwokat pomoże. Przecież to JA znam swoją sprawę. Po co mi prawnik? Przecież powiem jak było!”… No gdyby tylko to było takie proste 🙂 Zapraszam do obejrzenia najnowszego video – może coś niecoś się rozjaśni, po co ten adwokat w dziwnym ubraniu i czy warto go ze sobą zabierać do sądu.

Co tydzień o 12:00, spotykamy się live na facebooku i instagramie rozmawiamy o prawie z punktu widzenia kobiet. Jeśli nie możesz być na żywo, to powtórkę możesz obejrzeć na moim kanale na youtubie – ale podczas powtórki nie można zadawać pytań, więc warto być na żywo. Zapraszam Cię do obejrzenia 14 odcinka z tego cyklu. Opowiadam o sensie zatrudniania adwokata i czy warto zatrudniać adwokata?

Obejrzyj koniecznie, jeśli rozważasz lub czeka Cię postępowanie sądowe.


Czy do rozwodu potrzebny jest adwokat?

Rozwód z adwokatem czy bez? Czy warto zatrudniać adwokata do sprawy rozwodowej? Zobacz video.

Czy do rozwodu potrzebny jest adwokat?

A jeśli zainteresował Cię temat adwokata w sądzie to zajrzyj koniecznie do innych artykułów na moim blogu. Poruszam tematykę omawianą w tym video m.in. tutaj:

Możesz także dołączyć do bezpłatnego kursu email, poświęconego właśnie przygotowaniom do procesu sądowego.

The form you have selected does not exist.


Jeśli masz krótkie pytanie śmiało zadaj je w komentarzu - odpowiem, gdy tylko będę miała wolną chwilę!